streda, 9. augusta 2017

|TIP|Tip na darček z Nahodto.com


Tieto náramky som už niekoľko krát videla na internete a zaujali ma pre ich jednoduchosť. Nie som fanúšikom veľkých šperkov a tak skôr ocením tie, ktoré sú jednoduché. Taktiež som dlhšie pozerala po náramkoch pre páry, keďže mi to príde ako milý darček. Na tejto stránke som našla všetko v jednom.

Objednala som 3. Dva sú s korunkou a jeden s levom. Tie s korunkou nosím ja a priateľ (pre ženskú verziu som zvolila zlatú korunku, pre mužskú sa mi zas viac hodila čierna) a mamina nosí náramok s levom. Ku každému náramku je popis, čo prívesok vyjadruje.

Korunka
Korunka je symbolem královské příslušnosti, vznešenosti a bohatství. Kuráž, čestnost a štědrost jsou jedny z ústředních hodnot, které reprezentuje jedinečná Crown kolekce. Ukaž svoji náležitost do vyšší třídy! Buď výjimečný! Buď velkolepý! Ukaž svoji exkluzivitu. Dokaž každému svoji nadřazenost. Pořiď si nyní svůj stylový Crown náramek a potvrď svoji galantnost. 
Lev
Symbol Lva je znázorněním síly a odvážnosti. Lev byl odjakživa považován za krále džungle, kterému byl vzdáván respekt. Prostřednictvím náramku Nahoďto se symbolem Lva získáte lví sílu a sebevědomí.

K náramkom ma potešilo darčekové balenie v krabičke. Ja osobne mám celkom úchylku na takéto krabičky a tak ma vždy poteší ak je niečo pekne zabalené :D. Takže, je to určite aj vhodný darček.

Klasika či Shamballa?
Na stránke viete nájsť buď klasické náramky na gumičke (ktoré som zvolila ja), alebo tie so shamballa zaväzovaním, ktoré je praktické v tom, že si viete veľkosť náramku prispôsobiť.
Náramky majú jednotnú veľkosť, ale na požiadanie vám ich vedia upraviť. ja som si osobne náramky upravovať nedávala. Nakoniec mi je náramok celkom voľný ale kým mi nepadá z ruky, môžem ho pokojne nosiť a priateľovi síce bol trošku tesný, ale nejak ho vyťahal :D
V ponuke sú náramky pre páriky, ktoré si samozrejme viete objednať aj samostatne, so zvieracími príveskami, alebo tie s korunkou, či budhom.

2+1
Tak ako som obdržala ja 3 náramky za cenu dvoch, viete aj vy, nakoľko nahodto.com má práve akciu, takže viete obdarovať okrem seba aj ďalších dvoch ľudí. Za čo má u mňa tento eshop ešte plus je, že z každého náramku prispejú určitou sumou na charitatívne účely.

Poštovné na Slovensko je 109kč (niečo cez 4€), alebo zadarmo ak nakúpite nad 700kč.


1 komentár:

Ďakujem za každý komentár:)